Sklep Erotyczny Łódź moja pierwsza wizyta.

3 Comments
 moje zdjęcie

Pewnie zastanawiacie się gdzie w Łodzi można znaleźć tego typu sklep z zabawkami erotycznymi dla dorosłych?. Będąc w tym mieście postanowiłem sobie nie odpuścić i odwiedzić podobno najlepszy sklep erotyczny w Łodzi. Choć jest ich tutaj kilka ten jeden przykuł moją uwagę ponieważ z tego co widziałem na zdjęciach prezentuje się całkiem nieźle.

  aktualna mapa łodzi
Więc…. Wsiadłem w taksówkę i pojechałem prosto tam aby zobaczyć na własne oczy czym dysponuje ten przybytek rozkoszy cielesnych. Po wejściu do sklepu pierwsze co mnie uderzyło to że jest to bardzo duża przestrzeń i że sprzedawcą jest mężczyzna – na szczęście bo bywam trochę nieśmiały do kobiet i jakoś nie wyobrażam sobie robić zakupy i prowadzić luźną rozmowę na temat …… zabawek erotycznych. Rozejrzałem się uważnie po sklepie – dla mnie osobiście pochodzącego z niewielkiej miejscowości i wychowanego na wsi chłopaka był to pewien kulturowy szok. Choć w Łodzi bywałem często nigdy wcześniej nie zaglądałem do takich miejsc. Szczerze mówiąc dla mnie 80% urządzeń które zobaczyłem a nawet dotknąłem nie kojarzy się z niczym związanym z erotyką po prostu nie wiem do czego one służą. Dzięki uprzejmości właściciela sklepu załączam poniżej kilka zdjęć. Oceńcie sami.

 Ilustracja pokazuje pełnie erotyki w całej okazałości  Kolory nocy zdjęcie neonów  Zdjęcie przedstawia realistyczny obraz sklepu erotycznego Łódź   Zabawki erotyczne, możecie zobaczyć jak to naprawdę wygląda   Wnętrze sklepu – zdjęcie  Przyrząd rozkoszy tak zwane urządzenie X

Wszelako dopiero ocena i opinia zadowolonego klienta jest miarą czy dany sklep erotyczny Łódź jest tym miejscem które w szczególności powinniśmy odwiedzić będąc w tym pięknym, pełnym kontrastów mieście.

Oceny klientów sklepu erotycznego Łódź

Zatowarowanie / dostępność 95%

Ceny 79%

Obsługa / profesjonalność 84%

Recent Posts

Sklep Erotyczny Łódź - blog Roberta i Edyty.