Sklep Śmieszne prezenty Łódź.

3 Comments
 moje zdjęcie

  zdjęcie mapy jak trafić do naszego śmiesznego sklepu w Łodzi
Przyjmijmy hipotetycznie że dżentelmen potrzebuje zrobić swojej najlepszej przyjaciółce niezwykle ciekawy i niespotykany prezent, który pozostanie w pamięci osoby obdarowanej przez lata. Normalnie w takiej sytuacji wszyscy udajemy się do centrum handlowego i ….. szukamy. Niestety wszystko co tam możemy zobaczyć to żałośnie nudny chłam. Co w takiej sytuacji robi dżentelmen?. Jeśli nie chcemy wydawać zbyt dużo pieniędzy a chcemy aby nasz prezent był najlepszy ze wszystkich powinniśmy udać się do sklepu ze śmiesznymi prezentami w Łodzi. Z asortymentu jaki tam widziałem śmiało można stwierdzić że nadaje się na wszystkie okazje od urodzin po imieniny, prezenty ślubne oraz na wieczory panieńskie i kawalerskie. Oczywiście część zabawek ma charakter sprośny ale jeśli osoba obdarowywana jest pełnoletnia śmiało możemy przekraczać pewne granice tabo. Poniżej znajdują się zdjęcia oryginane sklepu:

Kolorystyka produktów znajdujących się na półkach jest wprost zadziwiająca.   Zdjęcie przedstawia nietypowy papier toaletowy z obrazkami oraz kości do grania w sprośne gry towarzyskie.  Gry na 18 urodziny – świetny prezent młodzieżowy   Zdjęcie pokazuje śmi8eszne okulary w których każdy będzie wyglądać jak typowy głupek    Szukasz pomysłu na prezent zapraszamy do naszego sklepu w Łodzi    Zdjęcie sklepu gdzie możemy dokonać wspaniałych zakupów

Cała filozofia tego sklepu oparta jest na rozśmieszeniu potencjalnego obdarowanego dlatego wszystkie produkty dobrane są tak aby sprawić przyjemność na lata. Jeśli szukamy nietuzinkowego prezentu i tak się złożyło że akurat jesteśmy z Łodzi powinniśmy wręcz obowiązkowo odwiedzić ten sklep najlepiej w pojedynkę bo wybór jest naprawdę duży i wymaga spokojnego zastanowienia się i przemyślenia co owa osoba pomyśli sobie o nas gdy otrzyma taki prezent. Oby tylko nie skończyło się klapsem po …….. buzi. A propos w asortymencie znajdują się również klapki do bicia na gołą pupę – dla dorosłych :)

Ocena - opinie Śmieszny sklep z prezentami Łódź

Zatowarowanie / dostępność 82%

Ceny 68%

Obsługa / profesjonalność 78%

Recent Posts

sklep ze śmiesznymi rzeczami w Łodzi. Co polecacie blog Roberta i Edyty.